KONST / Litografier / Färglitografi 16164236
nr 1616 4236
Karl Granquist
(1921-1994), Finland
"Dimanche". Signerad, numrerad 97/150. Färglitografi. Bladets mått: 38x47 cm, yttermått inklusive ram: 47x56 cm
Karl Granquist, född 1921 i Finland, död 1994, målare.
Utrop:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:12:16
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor